בניית ציפורניים

כל אישה חולמת על ידיים יפות ומטופחות עם ציפורניים חזקות ומושלמות שאפשר להתגאות בהן.  אך מה לעשות, לא לכולן יש את הציפורניים החזקות והיפות כמו שהן רוצות ולכן בניית ציפורניים היא פיתרון מושלם בשבילן. בניית ציפורניים תדאג שהציפורניים תישארנה חזקות, יפות, מטופחות ושהלק יישאר לאורך זמן ללא קילופים או פגמים.
 
הטיפול מתחילה בניקיון של היד, שטיפה, חיטוי ושיוף קל על ידי קוסמטיקאית מומחית שמכינה את הציפורניים לקראת תהליך בניית הציפורניים. הבנייה מתבצעת באמצעות שיטות שונות הכוללות ציפוי אקרילי או טכניקות ג'ל ולכן מומלץ לשמוע מה יש לקוסמטיקאית להציע בהתאם לציפורניים שלכן כדי לקבל את הטיפול המתאים והיעיל ביותר. בנוסף, קיימת שיטה נוספת והיא באמצעות תבניות והיא הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות והיא דורשת מיומנות רבה, מיומנות שיש לקוסמטיקאיות של עולם היופי, מכון לקוסמטיקה ולייזר.
 
פירוט קצר על השיטות לבניית ציפורניים
  • אקרילי – הטכניקה הוותיקה ביותר, מערבבים 2 חומרים ומורחים בעזרת מכחול את הנוזל על הציפורניים ובכך יוצרים להם שכבה עבה, חזקה ועמידה. לאחר 3 שבועות מומלץ לבוא לטיפול נוסף כדי לבצע מילוי של החלקים החדשים של הציפורן שצמחו.
  • ג'ל – טכניקה מעולה שתפסה תאוצה ובה מורחים ג'ל מיוחד על הציפורן. התוצאה היא ציפורניים חזקות ויפות. גם פה צריך לחזור להמשך טיפול לאחר 3 שבועות.
  • תבנית – באמצעות שיטה זו, מצמידים תבנית סיליקון ובונים את הציפורניים בעזרת האקריל ללא הדבקת טיפסים בכלל. מדובר בשיטה חזקה ועמידה ומומלצת מאוד.
מאמרים