הסרת קעקועים

אנשים שעושים קעקוע בגיל צעיר עושים זאת בגלל האופנה, בגלל רגשות שעלו בהם באותו זמן או סתם בגלל שטות שהם החליטו לעשות ברגע של בילבול. למרות שיודעים מראש שקעקועים הם "לצמיתות", אנשים רבים מתחרטים במהלך חייהם על קעקועים שהם עשו ורוצים להסיר אותם וזה בהחלט אפשרי במרבית סוגי הקעקועים שאפשר לטשטש אותם באופן משמעותי.
 
הסרת קעקועים בלייזר זהו תחום שפועל כבר יותר מ-30 שנה, אך עם הזמן חלה התקדמות רבה ופריצות דרך רבות שהפכו את הסרות הקעקועים לקלות יותר ובמהירות רבה יותר. הטיפולים באמצעות לייזר להסרת קעקועים בעולם היופי, מכון לקוסמטיקה ולייזר, לא משאירים סימנים או צלקות, לא משפיעים על צבע העור ומבוצעים בשיטות שונות בהתאם לצבעים ולרמת העומק של הקעקוע.
 
הסרת שיער בלייזר מתבססת על צריבת העור במשך כמה טיפולים על מנת שהקעקועים יוסרו ככל שאפשר. בנוסף, הסרת הקעקוע מתבצעת במשך כמה טיפולים מכיוון שלאחר הטיפול מופיע פצע כתוצאה מהצריבה של הלייזר וצריך לחכות שהוא יבריא כדי שיהיה אפשר להמשיך בטיפול ולראות את ההתקדמות של הסרת הקעקוע.
 
הסרת הקעקוע לא תלויה רק במקצועיות הקוסמטיקאים אלא גם בסוג הקעקוע ולמרות שחלה התקדמות רבה במהלך השנים, עדיין אי אפשר להסיר את כל הקעקועים בצורה מושלמת, על מנת לדעת אם הקעקוע שלכם בר הסרה ומה צפויות להיות תוצאות הטיפול מומלץ להתייעץ עם המומחים של עולם היופי, מכון לקוסמטיקה ולייזר.  
מבצעי הסרת קעקועים
מאמרים