הסרת שיער בלייזר

אתם יכולים לנופף לשלום לסכיני הגילוח ולמוצרי השעווה למיניהם, הטכנולוגיה החדישה של הסרת שיער בלייזר היא הדבר המוביל בתחום הסרת השיער וכל מומחה בתחום יסכים על כך. בעבר הייתה הטכנולוגיה ארוכה ומלווה בכאב רב, אך היום מדובר על טכנולוגיה חדשנית, מהירה והרבה פחות כואבת כך שאפשר לחזור לשגרה כבר לאחר הטיפול.
 
באמצעות טכנולוגיית הלייזר, משתמשים באנרגיה של אור הלייזר כדי ליצור חום, כך מחממים את שורש השערה עד שייגרם נזק לשורש והוא לא יוכל לצמוח מחדש בטווח הארוך. הטיפולים האלו מאוד יעילים בעיקר לאנשים עם עור בהיר ובעלי שיער גוף בינוני או עבה. למרות שבעבר המכשירים לא עבדו על אנשים בעלי עור כהה, היום קיימת טכנולוגיה גם בשבילם ומכשירים חדשים ומתקדמים מאפשרים הסרת שיער לאנשים מכל גוון עור. הטיפולים לא מתאימים לאנשים בעלי שיער בהיר (שיער לבן, ג'ינג'י או בלונדיני בהיר) מכיוון שהלייזר לא מזהה את השיער ולא מבחין בין השיערה לעור ולכן יש לברר מראש אם זה אפשרי.
 
בעולם היופי, מכון לקוסמטיקה ולייזר יש צוות מיומן, מקצועי ומנוסה אשר עבר הכשרה בהפעלת מכשירי לייזר להסרת שיער ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות. בסופו של דבר, אין מה להתלבט - אם אתם רוצים עור חלק ללא שיערות מבלי לעבוד קשה לעתים תכופות, אין ספק שהסרת שיער בלייזר היא הבחירה הנכונה עבורכם, אז התקשרו עכשיו לעולם היופי, מכון לקוסמטיקה ולייזר וקבעו פגישה.
מבצעי הסרת שיער בלייזר
מאמרים